Bazı kelimeler bizi anlatır.

Kalite, Güven, Uygun Fiyat

Ürünlerimizde yüksek kalite standartlarına olan bağlılığımızı, müşterilerimize duyduğumuz tam güven ile birleştiriyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlarımızla kaliteli ürünleri sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Websites in professional use templating systems. Commercial publishing platforms and content management systems ensure that you can show.

acs-ab-us-img-avatar

Brooklyn Simmons

BARONE LLC

NURTAŞ MOBİLYA

Hakkımızda

1986 yılının ortalarında küçük bir atölyede başlayan yolculuğumuz, neredeyse yarım yüzyıl öncesine dayanır. Nurtaş Mobilya Aksesuar olarak, Türkiye'nin dört bir yanında yüzlerce çeşit mobilya aksesuarını üretip sunan bir markaya dönüştük. Ülkemizin hedeflerine uygun olarak, uluslararası arenada adından söz ettiren bir marka olma amacı güdüyoruz.

Nurtaş Mobilya, tasarım, üretim ve Ar-Ge gibi aşamaları bir araya getirerek yüksek kalite standartlarında ürünler ortaya koyar. Anadolu'nun sanat zenginliğini modern teknolojiyle harmanlayarak A kalite ürünler sunmayı amaçlıyoruz.

Kurumsal kimliğimizi, 21. yüzyılın ihtiyaçlarına uygun şekilde şekillendiriyor, sektördeki varlığımızı ve marka gelişimimizi her geçen gün daha da ileri taşıyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla.

Instagram