Ne Aramıştınız ?

Bizi Arayın : 0216 313 85 37

Hakkımızda

1986 yılında aile şirketimiz ile çıktığımız bu yolda hayal çizgimizi daha reformcu tasarımlarla kurduğumuz Nurtaş Mobilya & Aksesuar firmamızın kalite ve güveni bir arada tutarak mobilya ve aksesuar ürünlerinde sürekli yenilikle estetiği birleştirdiğimiz ürünlerimiz ile hayatınıza renk vermeye devam etmekteyiz.

İstanbul´da bulunan mağazamızdan tüm Türkiye´ye mobilya ve aksesuar konusunda ham ve boyalı ürünlerin imalatını yapmakta ve bu konuda geniş ürün yelpazemiz ile sizlere ulaşmaktayız. Müşterilerimizi devamlı güncel ve estetik ürünlerle temin etmek için şirketimizin bünyesinde bulunan AR-GE depart-manımızdaki tasarımcılarımız senenin 12 ayı boyunca piyasanın trendlerini takip ederek yeni modeller tasarlıyorlar. Web sitemizde de sergilediğimiz gibi 30´dan fazla ürün kategorisi içerisinde 850´den fazla bir birinden kaliteli ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunduk.

Aynı zamanda doğaya saygılı üretim anlayışımız çerçevesinde kullandığımız malzemenin kalitesinden, atıkların bertarafına kadar her safhada çevre bilinci ile hareket ediyor ve her zaman en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak ve sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmeyi temel amacımız olarak görüyoruz.

Son olarak web sitemizi incelediğinizde her türlü mobilya ve aksesuar ihtiyacınıza cevap verebilecek nitelikte olduğumuzu ve hayallerinizde tasarladığınız mobilya ve aksesuarların var olduğunu fark edeceksiniz !

Saygılarımla
Nuri DEMİRTAŞ

Facebook Twitter Instagram Youtube
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
 
Y.Dudullu Mah. 18 Mart Cad. Çağlar Sok. No:4 Ümraniye / İSTANBUL